Hubert Urbański Bitcoin Millionaire oszustwo przeglądu lub legit?

Urbański ma kłopoty po ogłoszeniu finansowej luki która sprawi że wielu Polaków będzie mogło się wzbogacić Hubert Urbański Bitcoin

(Środa, 17 - Hubert Urbański podczas nadawania na żywo programu "Milionerzy" opowiedział o jednym sposobie, dzięki któremu możemy zarabiać więcej.)
(Środa, 17 – Hubert Urbański podczas nadawania na żywo programu “Milionerzy” opowiedział o jednym sposobie, dzięki któremu możemy zarabiać więcej.)

wostatnim z odcinków hitowego programu telewizyjnego TVN „Milionerzy” pojawił się świeżo upieczony student uniwersytetu, który za kulisami opowiedział prowadzącemu o stworzonej przez niego zautomatyzowanej platformie tradingowej o nazwie  Bitcoin Millionaire  Idea tej aplikacji jest bardzo prosta: umożliwienie przeciętnemu Kowalskiemu wykorzystanie wzrastających na popularności kryptowalut do pomnażania swojego kapitału. Nawet w przypadku gdy nie mają absolutnie żadnego pojęcia na temat inwestycji lub technologii.

Użytkownik musi najpierw wpłacić początkową kwotę na platformę, zazwyczaj 250€ lub więcej, zakupić określoną liczbę Bitcoina, a zautomatyzowane algorytmy tradingowe zrobią całą resztę.

Młody przedsiębiorca chce zarabiać na platformie, podnosząc niewielką prowizję wyłącznie z zysku wygenerowanego przez użytkownika. Przedstawił Urbańskiemu swój pomysł po programie i poprosił o 200 000 € dla 25% firmy, co dało jej wartość 800 000 €.

Aby zademonstrować działanie swojej platformy, uczestnik poprosił Huberta o wpłatę 250€ depozytu.

Hubert Urbański za kulisami przed usłyszeniem oferty studenta
Hubert Urbański za kulisami przed usłyszeniem oferty studenta

Słyszałem o Bitcoinie i potencjalnie ogromnych zyskach jakich może dostarczyć, ale nigdy wcześniej nie kupiłem żadnego. Nie miałem pojęcia gdzie i jak zacząć. To jest dziecinnie proste, teraz mogę po prostu użyć swojej karty kredytowej w celu depozytu kapitału a platforma kupuje Bitcoiny za mniepowiedział Hubert

Po wpłaceniu 250€ platforma zaczęła swoją pracę. Kupowała walutę taniej, a sprzedawała drożej. Po upływie 3 minut saldo wynosiło już 323.18€. Jest to zysk w postaci 73.18€

 

Hubert Urbański rozmawia z młodym przedsiębiorcą o inwestycji w platformie
Hubert Urbański rozmawia z młodym przedsiębiorcą o inwestycji w platformie

 

Hubert Urbański był pod ogromnym wrażeniem tym jak łatwo i szybko zostały wygenerowane zyski. Platforma jest całkowicie zautomatyzowana, nie wymaga niczego od użytkownika. Sam Bitcoin jest bardzo zmienny, co stwarza wielorakie możliwości do uzyskania zysków.

Bitcoin jest obecnie gorącym tematem i nawet moja mama, bez urazy mamo, może korzystać z tego i zarabiać pieniądze. Wchodzę w to. Chcę być częścią tej inwestycji bo wiem że opłaci mi się to w przyszłości. Składam ogromną ofertę w wysokości 7 milionów złotych za 25 procentowe udziały w firmie.” powiedział Hubert Urbański.

Zanim uczestnik miał szansę na odpowiedź na ofertę Urbańskiego, prezenter przerwał mu i powiedział z szerokim uśmiechem na twarzy: „Zyski wzrosły do 1463 zł w 8 minut”.

Zaraz po sukcesie Hubert przekalkulowali swoją ofertę.

Chociaż Urbański był gotowy do zainwestowania w tym momencie, wojna licytacyjna pomiędzy prezenterem programu i jego producentem Janem Kepinskim szybko się rozpaliła. Kepinski podniósł swoją ofertę w stosunku do Huberta i zasugerował 9 mln złotych dla 20% udziałów spółki, skutecznie podnosząc jej całkowitą wartość na 40.5 milionów.

Po długiej dyskusji i licytacji uczestnik i pracownicy stacji doszli do porozumienia,tworząc największą ofertę w historii polskiego sektora technologicznego.

Zdecydowaliśmy się przetestować platformę Bitcoin Millionaire i sprawdzić czy jest możliwe zarabianie pieniędzy za jej pomocą.

Szybko odkryliśmy, że pobiera ona 2% z zysków, które zostały wygenerowane, a minimalny wkład początkowy wynosi 1000 złotych. Od tej kwoty aplikacja zaczyna trading.

Dodatkowo, zauważyliśmy że Bitcoin Millionaire zarabia pieniądze kupując kiedy cena idzie w górę, a również kiedy spada. Jest to znane pod pojęciem short-selling, który platforma automatycznie obsługuje.

Zdecydowałem się na rejestrację w Bitcoin Millionaire. Zrobiłem pierwszy depozyt w wysokości 1000 złotych i ustawiłem status na aktywny.

MOJE REZULTATY UŻYWANIA Bitcoin Millionaire PO UPŁYWIE 7 DNI

W trakcie programu Urbański był zdolny do zarobienia 278 złotych w 3 minuty. Dla mnie nie było to aż tak szybkie. Platformie zajęło 20 godzin do wygenerowania 312 złotych, co i tak niesamowicie mi zaimponowało! Nigdy wcześniej nie kupowałem kryptowalut i również nigdy w życiu nie zajmowałem się handlem. A jednak, w tym przypadku byłem zdolny do generowania zysków.

Sprawdzałem codziennie przez 5 minut moje rezultaty a po upływie 5 dni, stan konta wynosił 2520 złotych. Jest to równe 252% mojej pierwotnej wpłaty. Zacząłem wierzyć w działanie tej platformy.

Po upływie 7 dni stan mojego konta wynosił 7060 złotych. Na tym etapie mój umysł nie potrafił nadążyć nad myślami na co będę mógł wydać zarobione pieniądze. Jest to więcej pieniędzy jakie zarabiam w tydzień, a zajmuje mi to jedynie 30 minut tygodniowo.

Zdecydowałem się na utrzymywanie stanu aktywnego konta przez okres15 dni ponieważ chciałem sprawdzić jak wysoko może zajść. Stan konta osiągnął szczytowo 27 tysięcy złotych, ale posiadał również trade negatywny w wysokości 290 zł. Sprawdzałem dokładnie historie transakcji i odkryłem, że nie wszystkie transakcje są zyskowne. Niektóre z nich były stratne.

Ta platforma to nie jest żadna magia, ale patrząc na 70% moich tradów, które były zyskowne i rezultatu końcowego w wysokości 27 tysięcy złotych uzyskanych z 1000 złotych jest opłacalna. Czas pracy wynoszący 30 minut tygodniowo i nie wymagający żadnej inwestycji technologicznej ani merytorycznej jest niesamowitym plusem.

Przede wszystkim byłem zdolny do zarobienia ponad 27 tysięcy za pomocą Bitcoin Millionaire. Zdecydowałem się wypłacić wszystkie środki i przeznaczyć je w całości na zagraniczne wczasy. Kiedy wrócę do domu, to pozostałe zarobione pieniądze przeznaczę na kolejna inwestycję przez Bitcoin Millionaire. Może nawet zdecyduję się rzucić swoją pracę!

 

Zauważ: 48 godzin. Tyle jest wymagane aby przenieść środki zarobione na platformie na Twoje osobiste konto bankowe.

HUBERT URBAŃSKI PO PROSTU POKOCHAŁ Bitcoin Millionaire

 

Hubert Urbański Bitcoin

“Bitcoin Millionaire stał się najlepszą inwestycją jaką dokonałem w całym swoim życiu. Jedynie w tym roku przekroczyłem granicę zysku w skali 2,400%. Jako użytkownik platformy moje zyski Bitcoinowe wzrosły o 320% przy użyciu wirtualnego autopilota” – Hubert Urbański

Przegapiłem inwestycję Bitcoin

Przegapiłem inwestycję Bitcoin Millionaire-jako że właściciel zdecydował się przyjąć ofertę złożoną przez Huberta. Ale na szczęście zarobiłem dużo jako użytkownik samej platformy. Mój zysk jako zwykły użytkownik wynosił ponad 630%, co przekracza wszystko co do tej pory zarobiłem jako producent “Milionerów”- Jan Kepinski

Michał Wiśniewski

“Stałem się przykładem kogoś kto tylko słyszał o Bitcoinie, a stał się multi milionerem w okresie 3 miesięcy. Żałuję, że nie zainwestowałem większej kwoty, ale jestem absolutnie szczęśliwy mogąc być użytkownikiem tego produktu.” – Michał Wiśniewski

SAM WYPRÓBUJ Bitcoin Millionaire

 

Na chwilę obecną Bitcoin Millionaire oferuje naszym czytelnikom możliwość wypróbowania platformy przy wstępnym początkowym depozycie kapitału w wysokości jedynie 1000 złotych

Biorąc pod uwagę ogromny wzrost zainteresowania tą platformą tradingową, depozyt początkowy może wzrosnąć!

Ważne jest żebyś zarejestrował się do Bitcoin Millionaire już teraz, ponieważ nie wiemy ile kont będzie niebawem dostępnych

Możesz zasilić swoje konto za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego.

Jesteś trzy kroki od zaczęcia: :
  1. Zarejestruj się aby otworzyć darmowe konto
  2. Wpłać jako depozyt minimum 1000 PLN

Krok 1: Wprowadź swoje dane i załóż darmowe konto

Wprowadź swoje dane i załóż darmowe konto

Step 2: Krok 2: Wpłać minimum 1000 PLN jako inwestycję początkową

Krok 2: Wpłać minimum 1000 PLN jako inwestycję początkową

Krok 3: Zacznij używać platformy Bitcoin Millionaire i zarabiaj codziennie

Krok 3: Zacznij używać platformy Bitcoin Millionaire i zarabiaj codziennie

Leave a Comment